Відгуки про компанію 🌿𝐍𝐔𝐓𝐑𝐈 𝐁𝐀𝐑🌿
- Олександр А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Будемо раді бачити Вас ще в нашому магазині!
- Коментар продавця
- гавор о.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже погано розчиняється .
- Коментар продавця
Доброго дня пане Олег! Дякуємо за те що написали нам стосовно замовлення. Протеїн являєється комплексним і в складі присутні суміш рослинної клітковини та пребіотики. Саме рослинна клітковина може розчинятися менш активно а ніж сам білок та пребіотики. Скажіть будь ласка ви розмішували в шейкері чи в склянці ? Чи достатня була кількість води для розмішування суміші (оріентовно 200-300 мл води чи Аашого улюбленого напою). Дайте нам будь ласка зворотній звязок для вирішення цієї ситуації. Нам дуже шкода що Ви отримали такий користуватцький досвід з нашою продукцією. До цього часу за 7 років ми не отримували жодного такого відгуку по цьому товар, тільки позитивні відгуки та повторні замовлення. Будемо чекати на Вашу відповідь.
- Коментар продавця
- Андрій М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку! Ми цінуємо Вашу постійність і намагаємося робити все швидко. Слава ЗСУ!
- Коментар продавця
- Олександра М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Будемо раді бачити Вас ще в нашому магазині!
- Коментар продавця
- Тарас К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Мишель П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Будемо раді бачити Вас ще в нашому магазині!
- Коментар продавця
- Тетяна Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук пані Тетяна! Будемо раді бачити Вас ще в нашому магазині!
- Коментар продавця
- Євген М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за віднук! Будемо раді бачити Вас ще в нашому магазині!
- Коментар продавця
- Мирослава Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякуємо за віднук! Будемо раді бачити Вас ще в нашому магазині!
- Коментар продавця
- Ганна А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Продавець молодець, швидко зв'язався, проконсультував і відправив і це все в один день. Товар був якісно запакований, тож все надійшло цілим та неушкодженим. РЕКОМЕНДУЮ!
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Будемо раді бачити Вас ще в нашому мугазині.
- Коментар продавця

